foto

W Polsce jest blisko 35 miliona cukrzyków

W Polsce jest blisko 3,5 miliona cukrzyków, a co najgorsze - nieomalże milion nie wie nic na temat swojej choroby. Cukrzyca to poważna choroba, jaka ma związek z poziomem cukru we krwi. Nie bez powodu lekarze często mówią o cukrzycy, że jest skrytym zabójcą - nie daje bezpośrednich symptomów, niemniej jednak wywołuje liczne kłopoty z układem krążenia,.

Zobacz więcej ...

foto

W Polsce jest blisko 35 miliona cukrzyków a co najgorsze niemal

W Polsce jest blisko 3,5 miliona cukrzyków, a co najgorsze - niemal milion jest nieświadomych choroby. Cukrzyca to poważna choroba, jaka ma bezpośredni związek z poziomem cukru we krwi. Nie bez przyczyny lekarze często mówią o cukrzycy, że jest skrytym mordercą - nie daje bezpośrednich objawów, jednakże powoduje liczne trudności z układem krążenia, sercem i wpływa bezpośrednio na pogorszenie humoru. Jeżeli pragną Państwo przeanalizować poziom cukru we krwi bądź mają już Państwo zdiagnozowaną.

Zobacz więcej ...

foto

W naszym kraju jest prawie że 35 miliona diabetyków a co najgorsze

W naszym kraju jest prawie że 3,5 miliona diabetyków, a co najgorsze - nieomalże milion nie wie nic na temat swojej choroby. Cukrzyca to poważna choroba, jaka ma bezpośredni związek z poziomem cukru we krwi. Nie bez powodu lekarze mówią o cukrzycy, że jest skrytym zabójcą - nie daje bezpośrednich objawów, jednak powoduje liczne kłopoty z układem krążenia, sercem oraz wpływa bezpośrednio.

Zobacz więcej ...